Lava:

10:30 Muinasjutuhommik Elo Lammiga Pasila raamatukogust

11:30-12:20 ET Teatri etendus Otfried Preußleri “Väike nõid”

12:30 Esinevad Helsingi Eesti Muusikastuudio laululapsed

13:15 MTÜ Annila Musamürgli töötuba

13:45 Esineb MTÜ Annila Jumppa rühm

14:30 Elo Lammi monoetendus Leelo Tungla “Jänesepoeg otsib sõpra” põhjal.

15:00 Dancest Dance Studio mängud ja õnneloos

16:30 Esinevad Dancest Dance Studio tantsulapsed

17:00 Esinevad Ingel & Frank

Töötoad:

10:15-14:00 Hea Lapse töötuba, peatoimetaja Kätlin Vainola

11:00-13:00 Kide teadusringi loodusteaduslikud katsed lastele

11:00-15:00 Valgamaa töötoas valmistatakse võtmehoidjaid

11:00-16:00 Eestikeelse Hariduse Seltsi infolett eesti keele õppimise kohta Soomes

11:30-16:30 Epp Katuse kunstitöötuba

14:00-16:00 Unicorn Fun House tegevused

15:00-17:00 Meisterdamine Soome Eesti Noorte juhendamisel

Lava:

10:30 MTÜ Annila Musamürgli töötuba

11:00 Esineb MTÜ Annila Jumppa rühm

11:30 Esineb laste rahvatantsurühm, ühistantsud publikuga (Eestikeelne kogudusetöö Helsingis), viiulil saadab Anneli Kont

12:00 Muinasjutuhetked Elo Lammiga Pasila raamatukogust

12:30 Külla tuleb lastekirjanik Kairi Look (otsime koos lastega nähtamatuid loomi jne)

13:00 Elo Lammi monoetendus Leelo Tungla “Jänesepoeg otsib sõpra” põhjal.

13:30 Esinevad Dancest Dance Studio tantsulapsed

14:00 Dancest Dance Studio mängud ja õnneloos

14:30 Ühine mängimine koos huviringiga Liikumisring (Eestikeelne kogudusetöö Helsingis)

15:00 Soome Eesti Noorte Selts võistlused lastele

15:30 Esinevad Dagmar Õunap ja Katrin Kesklaas (laul ja ukulele)

16:10 ET Teatri etendus Otfried Preußleri “Väike nõid”

Töötoad:

10:30-12:30 Robootika töötuba

11:00-15:00 Eestikeelse Hariduse Seltsi infolett eesti keele õppimise kohta Soomes

11:00-14:00 Pärlitööd Valgamaa töötoas

12:30-15:00 Unicorn Fun House tegevused

14:00-17:00 Soome Eesti Noorte Seltsi käelised tegevused

13:00-14:30 Meisterdamine Sipsiku Pereklubiga (Eestikeelne kogudusetöö Helsingis)

Martin markkinat korraldab